בלוג

10 יתרונות לשימוש במערכת וורדפרס לניהול האתר

למערכת וורדפרס (WordPress) קיימים יתרונות רבים, כבר בשנת 2003 וורדפרס הייתה תוכנת הבלוגים הפופולרית ביותר בשוק. במהלך השנים האחרונות, הפכה וורדפרס לבחירה המועדפת על המשתמשים בקטגוריית תוכנת ניהול התוכן עבור כלל סוגי האתרים גם אלה שאינם בלוגים.

להלן 10 הסיבות העיקריות מדוע וורדפרס הוא כל כך פופולרי, ומדוע ייתכן שתרצה לשקול לעבור לפלטפורמת וורדפרס עבור אתר האינטרנט של החברה שלך.

יתרון 1 - קלות השימוש

וורדפרס קלה מאוד לשימוש ויש לה ממשק אינטראקטיבי. הוספת דפים חדשים, פוסטים בבלוג, תמונות בקלות ועל בסיס קבוע.
וורדפרס יושבת על שירותי ענן(cloud), ניתנת להתקנה במהירות, בגלל הטכנולוגיה המתקדמת היא כל כך פשוטה לשימוש, כתוצאה מכך הזמן המושקע בעיצוב מצטמצם משמעותית.

יתרון 2 - ניהול אתר האינטרנט שלך מכל מחשב

וורדפרס מבוסס דפדפן. אתה יכול להתחבר מכל מחשב המחובר לאינטרנט ולנהל את האתר שלך.

יתרון 3 - לא נדרשת עריכת HTML או תוכנת FTP

וורדפרס היא מערכת עצמאית ואינה דורשת תוכנת עריכת HTML (כגון Adobe Contribute או Dreamweaver). אתה יכול ליצור דף חדש או לכתוב בלוג, פורמט טקסט, להעלות תמונות (ולערוך אותם), להעלות מסמכים, קבצי וידאו, גלריות תמונות, וכו ‘כל זה ללא צורך ב HTML או תוכנת ה- FTP נוספים.

 

מתעניין באתר וורדפרס? המחירון המלא לאתרי וורדפרס >>

יתרון 4 - מנועי חיפוש אוהבים אתרי וורדפרס

הקוד מאחורי וורדפרס הוא נקי ומאוד פשוט, מה שהופך אותו קל עבור מנועי החיפוש לקרוא אינדקס התוכן של האתר. בנוסף, כל דף, פוסט ותמונה יכולים לכלול מילות מפתח, תגים וכותרת של מטא תג, ולבצע אופטימיזציה עבור מילות מפתח ספציפיות, וכך לאפשר אופטימיזציה מדויקת של מנוע החיפוש. אתה יכול גם להשתמש בתגיות(Tags) כדי לשפר עוד יותר את האופטימיזציה למנועי חיפוש.

יתרון 5 - יש לך שליטה על האתר שלך

לא תצטרך לחכות למעצב האינטרנטי שלך כדי לבצע עדכונים פשוטים לאתר שלך. עם וורדפרס, יש לך שליטה על כל היבט כמעט של האתר שלך, אתה יכול לבצע את רוב העדכונים הפשוטים בעצמך.

יתרון 6 - עיצוב האתר שלך הוא 100% מותאם בהתאמה אישית

וורדפרס פועל כמנוע עבור אתר האינטרנט שלך. המראה והתחושה של האתר יכול להיות מותאם אישית 100%, כך המותג שלך יכול לזרוח דרך האתר שלך ולספק חוויה ייחודית למבקרים שלך.

יתרון 7 - בלוג מובנה ונוח לעריכה

מכיוון וממשק וורדפרס נוצר במקור כפלטפורמה בלוגים, היא בעלת יכולות עריכת בלוגים מובנית ופשוטה לשילוב בכל אתר, אם תרצו הגדרת מינויי RSS / Email לבלוג שלך, יכולות תגובה והוספה אוטומטית של פוסטי הבלוג האחרונים לדפים אחרים של האתר (דף הבית שלך, לדוגמה), גם הם פשוטים מאוד להגדרה ועוזרים להרחיב ולהפוך את האתר שלך דינמי יותר, ואינטראקטיבי.

יתרון 8 - להרחיב את הפונקציונליות של האתר שלך עם תוספים

רוצה להוסיף יומן אירועים, גלריית וידאו, עדכון Twitter, Facebook Fan Box ועוד לאתר שלך? וורדפרס עושה זאת כאפשרות עם תוספים, אשר רובם בחינם או במחיר סביר מאוד.

יתרון 9 - האתר שלך תמיד יכול לגדול יחד עם העסק שלך

אתרי WordPress ניתנים להרחבה. אתה יכול לקבל מאות אלפי עמודים או הודעות בלוג באתר שלך והביצועים של האתר שלך לא יפגעו כלל

יתרון 10 - מספר המשתמשים

כמנהל של אתר וורדפרס, תוכל להגדיר מספר משתמשים עבור האתר ולהקצות רמת גישה ויכולות לכל משתמש בנפרד.

וורדפרס יתרונות

רוצה שנחזור אלייך?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים

רוצה אתר וורדפרס משלך?

השאיר לנו פרטים ונחזור בהקדם

סגירת תפריט