בניית אתרי וורדפס - wordpress

בניית אתר וורדפרס

קיום קיימים סוגים שונים של בניית אתרים מתקדמים המאופיינים בפונקציות נרחבות ולכן ישנה חשיבות לעשות בדיקה מעמיקה אילו פונקציות יש לכל סוג אתר והתאמתם לעסק אליו משוייך האתר. 

בניית אתר וורדפרס נבנה באמצעות קוד פתוח

הייחודיות של קוד פתוח הוא תוכנה שקוד המקור שלה פתוח וניתן להפצה לקהילת המפתחים – כאשר אינך כבול להיות בקשר מתמיד עם בונה האתרים הראשוני שלך כמו בקוד סגור , שמה דגש על יצירת תכנות ברמה גבוה ומאפשרת לחידושים אין סופים באתר כמו למשל להוסיף או לשנות קוד לשנות מגוון דברים קריטים באתר כגון עיצוב מיושן, טקסטים , כתב , צבע ועוד. לא כמו קוד סגור כאשר ישנה הגבלה על כך.
אתר וורדפרס נותן את מלוא חווית המשתמש ומקל על נוחות המשתמש- הכוונה מאפשר גלישה מותאמת בכל אמצעי שתשתמש בכדי להגיע לאתר וורדפרס מתאים את הגודל שלו לפי גודל המסך אותו משתמש המשתמש : אם זה סמארטפון שמותאם למובייל בגרסתו או לפטופ וגם מחשב נייח . 

שימוש בתוספים באתר וורדפרס

וורדפרס מכילה כמו אין סופית של תוספים . תוספים אלו נועדו קודם כל מאופיינים בכך שהמהירות של האתר היא מהירה יותר מאתר שלא פותח מוורדפרס , ונועד גם על מנת להקל על בונה האתר לשנות כל דבר בסיסי באתר שרוצים לשנות ומאפשרים לבצע כמעט כל שינוי בקלות באמצעות תוסף ללא הצורך להשתמש בקודים מורכבים שכל שינוי או הוספה של קוד היא עבודה הגוזלת שעות רבות ומגבילה על קידום האתר.
כך שכיום ניתן לבנות אלמנטים מורכבים באתר בצורה יעילה ומהירה יותר כאשר התפעול הוא נוח וידידותי למשתמש ואין צורך אפילו לדעת את שפת התכנות.

אתר וורדפרס

רוצה שנחזור אלייך?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים

סגירת תפריט