בניית אתרים לעסקים קטנים

בניית אתרים לעסקים קטנים

לכל בעל עסק בישראל יצא לשמוע לפחות 3 פעמים את המשפט "אתה חייב אתר לעסק שלך!", כי כל בעל עסק ותיק או חדש, גדול או קטן יודע שהוא צריך להיות איכן שהלקוחות שלו נמצאים.
Doitdigital מעניקה בניית אתרים לעסקים קטנים שיצרו לכם את המוניטין הדרוש להתפתחות העסק בעולם המדיה הדיגיטלית.

במאמר נסקור את חשיבות בניית אתר לעסק קטן, סוג האתר שעליכם לבנות, איך אתר אינטרנט ישפיע לגדילת העסק שלכם ואיך ניתן "להתחיל בקטן" ולשלוט בקצב הגדילה של העסק שלכם.

מה בניית אתר נותנת לבעלי עסק קטן?

בניית אתר לעסק קטן יכולה להוות קפיצת מדרגה משמעותית לעסק, הסיבה לכך היא כמות החשיפה המוענקת לעסק, בין אם החשיפה מתבצעת מול הלקוחות הקיימים אשר מחפשים מידע על העסק ברחבי רשת האינטרנט, ובין אם חשיפה לקהל יעד חדש וללקוחות פוטנציאליים שעדיין לא קיבלו חשיפה למותג שלכם.

כך או כך משמעות החשיפה האדירה הזו כשמדובר על עסק קטן יכולה להוות קפיצת מדרגה משמעותית עבור העסק שלכם.

יצירת מותג

כאשר בעל עסק קטן מחליט לפתוח אתר אינטרנט הוא יוצר לעצמו מותג כלומר, שם, לוגו לעסק, עיצוב, שפה ותדמית אשר מהווים את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלו.
במילים אחרות, הפיכת עסק למותג היא הצעד הראשון בלהפוך את "מכולת שמשון" לרשת מרכולים בעלת שם.

כבר יש לכם מותג?

מעולה, בניית אתר למותג חייבת לשקף ו"לדבר" בשפת המותג שלכם כלומר, צבעי האתר, אייקוניזציה (הפיכת שירותים ומוצרים לאייקונים), מדיניות החברה, אודות וכד'. אלו הן דברים שחייבים להקפיד עליהן באתר על מנת לגרום ללקוחות הפוטנציאליים לזכור את שם העסק, להפיץ ולחזור אליו.

בניית אתרים לעסקים קטנים בפלטפורמת וורדפרס

בניית אתר במערכת ניהול תוכן וורדפרס מהווה יתרונות רבים עבור עסקים רבים ולעסקים קטנים בפרט מכמה סיבות.

נוחות ממשק הניהול

למערכת ניהול תוכן וורדפרס (WordPress) ישנו ממשק ניהול תוכן נוח וידידותי, בעלת הפרדה בין עמודי האתר, פוסטים (מאמרים, כתבות וכד').

המערכת מאפשרת עריכת תוכן פשוטה וקלה לתפעול כך שגם כבעלי עסק ללא רקע טכני יוכלו לערוך תכנים, להעלות תמונות, וידאו וכד' לאתר באופן עצמאי.

בצורה זאת תוכלו לעדכן את הגולשים שלכם לגבי שירותים חדשים, מוצרים חדשים, מבצעים ועוד, וללא תשלום נוסף לחברה חיצונית.

קידום אתר העסק בגוגל

מערכת וורדפרס היא המערכת הטובה ביותר לקידום האתר בגוגל בתוצאות האורגניות (SEO) היא מאפשרת שמירה על כללי קידום מהותיים לדוגמא: מבנה האתר, שליטה על תגיות מטה, שיפור מהירות האתר, יצירת היררכיות שונות, והתקנת תוספים המיועדים לשיפור ביצועי האתר.

בניית אתרים לעסקים קטנים

רוצה שנחזור אלייך?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים

רוצים לקבל הצעת מחיר לאתר?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

מערכת קוד פתוח

וורדפרס הינה מערכת המשתמשת בקוד פתוח,  המשמעות היא שקוד האתר תמיד יהיה שייך לכם כבעלי העסק ולא לחברה לבניית אתרים, כלומר תוכלו תמיד לבקש כל בקשה לפיתוח מכל גורם חיצוני אחר (או לעשות זאת בעצמכם), גם במידה והחברה שבנתה עבורכם את האתר לא מעניקה את אותו שירות שביקשתם, או במידה והמחיר לא נראה לכם, תמיד תוכלו להיעזר בכל אדם עם ידע מתקדם במערכת וורדפרס.

משמעות נוספת, בניגוד למערכות קוד סגור, בהן קוד האתר שייך לחברה בה נבנה האתר היא שאתם לא חייבים להישאר לקוחות החברה. במערכת וורדפרס תוכלו לשלוט ולהעביר את קוד האתר לכל חברה אחרת יחד עם העיצוב, הטקסט, מבנה האתר, תגיות לקידום האתר וכד'.

קידום אורגני לאתר

לאחר בניית האתר בעלי עסקים רבים מגלים כאשר הם מנסים להביא גולשים לאתר שזו לא משימה פשוטה, שליחת קישור לאתר החדש שלכם ללקוחות ולקולגות אולי יגרוף עבורכם מחמאות, אך לא יתרום להגדלת המחזור החודשי שלכם.

הדרך הטובה ביותר לחשוף את האתר ללקוחות פוטנציאליים שמחפשים את השירותים אותם אתם מעניקים היא דרך ענקית האינטרנט Google, קידום אורגני או SEO הוא קידום במנועי החיפוש ובגוגל בפרט, מטרת הקידום האורגני היא לגרום לגוגל לאנדקס את האתר שלכם בדירוג כמה שיותר גבוהה ובמספר ביטויים רלוונטיים, בצורה הזו אנשים אשר יחפשו בגוגל שירות אותו אתם נותנים תהייה סבירות גבוהה שיגיע לאתר העסק שלכם.

בניית אתרים לעסקים קטנים ב DoitDigita

אנחנו ב Doitdigital בונים אתרים לעסקים קטנים ומודעים לחשיבות הקמת אתר לעסק שלכם, לכן אנו נתאים עבורכם אתר תדמית לעסק מותאם לכל סוגי המסכים (מובייל, טאבלט ודסקטופ). תוך הקפדה ושמירה על כללי קידום אורגני (כי מה שווה האתר אם אין דרך להגיע אליו), כל האתרים שאנו בונים מושתתים על מערכת ניהול תוכן וורדפרס המובילה בעולם.

עסק קטן לאחר בניית אתר

רוצה שנחזור אלייך?

כמה פרטים ואנחנו חוזרים

סגירת תפריט